Sokak röportajlarındaki esprili anları böyle paylaştılar

Yaptığı sokak röportajındaki komik anları derleyen Ağaçkakan TV isimli Youtube kanalında birçok esprili diyalog yaşandı.

“Dünyaya bir kez daha gelseydiniz hangi ülkede yaşamak isterdiniz?” sorusuna bir kadın “Valla gelmek istemezdim.” yanıtını verdi.

Ne sorulduğu bilinmeyen bir yaşlı adam, konuşmaktan çekinerek “O burada gizlidir. Neden? Çünkü konuşanın… Konuşanlar… Konuşmuyorum.” ifadelerini kullanırken, bir diğer vatandaş ise “Hiçbir şey demiyorum. Benim partiyle alakam yok. Ben tek tabancayım, münferit takılıyorum.” şeklinde konuştu.

Bir vatandaşa ise “Milletvekili seçimlerinde oyunuzu hangi partiye vereceksiniz?” diye sorulduğunda, bir çocuk “AKP” yanıtını verince o vatandaş karşı çıktı.

Kendisine sorulan soruya tepki gösteren bir yaşlı vatandaş ise “Yeter yeter yeter yoruldum. Valla ben elbisemi yırtacağım, yoruldum.” dedi.

Seçim öncesi yapılan bir röportajda ise bir vatandaşın yazdığı “6 masada 6 kişi, 5’i erkek 1’i dişi. Tayyip çekecek fişi.” şeklindeki mani muhabiri güldürdü.

Bir vatandaşa “Gençler neden evlenemiyor?” sorusuna ise “Valla simit yiyorum.” diyerek yanıt vermekten çekinirken, “Bu pazar seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz?” sorusuna ise isimleri karıştıran bir vatandaş “Veda Partisi, yeni partimiz… Deva.” yanıtını verdi.

O anlarda muhabir gülme krizine girerken, o röportajlar sosyal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x