Instagram profilime kim baktı görmek mümkün mü?

Birçok üçüncü taraf uygulama veya hizmet, iddia ettikleri gibi “profil ziyaretçilerini görme” özelliği sunar. Ancak bu tür uygulamaların güvenilir olup olmadığına dikkat etmek son derece önemlidir. Çünkü bu tür uygulamalar, hesap güvenliğinizi riske atabilir ve kişisel bilgilerinizi tehlikeye sokabilir.

INSTAGRAM PROFİLİNE KİM BAKTI GÖRÜLÜR MÜ?

Instagram profilinizi kimin ziyaret ettiğini tam olarak bilmek imkansızdır: Sosyal ağ, çeşitli algoritmalarının sırrını saklar ve herhangi bir üçüncü taraf uygulamasının bilgilerini vermesine izin vermez. Ancak, birkaç standart fonksiyonla hesabınızı düzenli olarak hangi kişilerin ziyaret ettiğini belirleyebilirsiniz.

HİKAYELERİNİZİ GÖRÜNTÜLEYENLERİ GÖREBİLİRSİNİZ

Instagram, hikayelerinizi kimlerin görüntülediğini bilmenizi sağlar . Bu aslında profilinizi kimin görüntülediğini bilmenin tek yoludur. Aslında; sosyal ağ, hikayenizi görüntüleyen izleyicilerin listesini kaydeder ve 24 saatlik yayın süresi boyunca ona bakmanıza izin verir.

Bu listeye erişmek için uygulama ile Instagram profilinize gidin. Hikayenizi açın ve yukarı sürükleyin. Abone olan veya olmayan her izleyicinin adı belirtilir.

Ne kadar çok hikaye yayınlarsanız, içeriğinizi düzenli olarak kimlerin gördüğünü ve profilinizi ziyaret ettiğini bilme olasılığınız o kadar artar. Bununla birlikte, sizi takip eden bir kullanıcının hikayenizi uygulamanın ana ekranından izlemiş olabileceğini, dolayısıyla profilinizi ziyaret etmemiş olabileceğini unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x