Cübbeli Ahmet Hoca’dan Akıllara Ziyan Açıklamalar: İsmailağa Şeyhinin Fotoğrafı Kendini Yere Attı… Odanın İçinde Gezindi

Yaptığı spekülatif açıklamalar ile dikkatleri üzerine çeken ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ adıyla bilinen Mahmut Ünlü, çok konuşulacak açıklamalarına bir yenisini ekledi.

Ünlü, geçen yıl hayatını kaybeden ve Mahmud Efendi olarak bilinen İsmailağa Cemaati’nin ilk lideri Mahmut Ustaosmanoğlu hakkında anlattığı bir hikaye ile dinleyenlere ‘pes artık’ dedirtti.

“BURADA HAİNLİK VAR DEDİĞİM ANDA FOTOĞRAFI YERE DÜŞTÜ”

Cemaat ile bir araya geldiği bir dönemde Ustaosmanoğlu’na ait bir fotoğrafın yere düştüğünü ve gezindiğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca, şu ifadeleri kullandı:

“Mahmud Efendi’nin Rabıtasına devam eden ahirette onu şefaatine nail olur. Büyük bir resmi vardı. Bana yine ‘hurafeci’ diyecekler. Desinler, yaşadığımı söylüyorum, rüya değil. Birisi bana hediye getirdi, biraz büyük. Bizim mescidde kaloriferin üzerine koymuşum, arkası da duvara dayalı. Haftalardır duruyor orada. Rüzgar yok. Çok da nemliydi, sakinlik vardı.

‘Burada hainlik oluyor, vefasızlık oluyor’ gibi bir şey söylüyorum ses kaydında, söylerken takır tukur bir ses çıktı. Hani düşer, arkasında mandalı var, o kayar, rüzgar olur düşer. Öyle değil. Takır tukur. Bir baktım küt attı resim kendini.

“ŞU GÖZLERİMLE GÖRDÜM VALLAHİ”

Bizim sakal-ı şerif videosu tak tak tak. O video var mı saç-ı şerifin sallandığı. Orada 3-4 kişiydik işte. Bizim hanedeki saç-ı şerif, sizde olması lazım. Ben şey çıkmasın diye milletle paylaşmıyorum ama özelde gösterenlere gösterin. Tüm kapıları kapattık, camları kapattık. Hiç çıt yok. Herkese dedik ki ‘2 metre geri gidin’, çünkü nefesten bile etkilenmedi. Saç-ı şerif böyle gidiyor, böyle geliyor. Şu gözlerle vallahi gördüm. 4-5 kişi de ordaydık.

‘Hakaret oluyor’ derken… Ama düşmüyor böyle. Takır tukur takır tukur. O video izlediniz ya saçı. Bir baktım küt. Oradan oraya atmak lazım. Düşerse kendi şeyinde düşer.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x